MacKeeper

MacKeeper Mac için

OS X bakım aracı

MacKeeper, Mac'inizi temizlemek ve optimize etmek için bir araç merkezi sağlayan bir yardımcı program paketidir.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Aletlerin ton
  • Çok hızlı bir şekilde Mac'inizde harcanan alanı gösterir.
  • Kullanımı kolay
  • Slick arayüzü
  • İyi yinelenen bulucu

DEZAVANTAJLAR

  • Hırsızlık koruması almanız için Nags

İyi
7

MacKeeper, Mac'inizi temizlemek ve optimize etmek için bir araç merkezi sağlayan bir yardımcı program paketidir.

İyi görünümlü çok amaçlı uygulama

Web'deki en çok beğenilen Mac ürünlerinden biri olarak, muhtemelen MacKeeper'ı duydunuz. Pazarlaması, aslında, gerçekten işe yarayan, çekici ve basit bir arayüzle çalıştığı için bir utanç veren, güveni zorlaştırıyor. Geleceğimiz bazı kötü noktalar da var.

MacKeeper'in açılış özelliği 'Bul ve Onar' olarak adlandırılır. Bu aslında Mac'inizin, tüm Temizlik, Güvenlik ve Performans konularını sisteminizle birlikte bulacağı ve daha sonra bunları düzeltmeyi önerdiği toplam bir taramadır. Temizleme, sabit sürücünüzdeki bazı alanları temizlemek için temiz ve hızlı bir yoldur. Performans, uygulamalarınızı güncel tutmakla ilgilidir. Çoğu uygulama bunu kendileri yapar, ancak MacKeeper, özellikle de çok sayıda uygulama yüklüyse, tek yapmanız gereken iyi bir satış noktasıdır. Güvenlik tarafının iki unsuru, içerdiği bir Anti Theft parçası ve ek kurulum gerektiren Internet Security vardır.

Internet Security'nin iyi olup olmadığı, yüklemek için bir istemden etkilenmedim. OS X'deki güvenlik uygulamaları çoğu kullanıcı için gerçekten gerekli değildir. Yüklü başka bir güvenlik uygulamanız olmadığı sürece yüklemeniz gerektiğini iddia etmek biraz zorlayıcıdır. MacKeeper, bir güvenlik uygulamasının eksikliğinizi 'ciddi' bir tehdit olarak vurgulayacak ve bu da abartı olacaktır.

Öte yandan Anti-Theft, oldukça temiz. Mac'inizin konum hizmetlerinin açık olup olmadığına bakılmaksızın, çalınmışsa, herhangi bir tarayıcıdan Chrometech hesabınıza giriş yapın (ücretsiz ve MacKeeper'ı kullanmak için gereklidir) ve 'Çalıntı Bilgisayar Bildir' seçeneğini tıklayın. Mac'iniz internete bağlı olduğu anda, konumunu Kromtech'e bildirecek ve web kamerasını kullanarak önünde kim olduğunu anlayacak.

Mükemmel değil, ama gerçekten kullanışlı

Toplamda toplamda 16 araç vardır - bir süre Mac'inizi temizlemediyseniz, Duplicates Finder oldukça faydalıdır. Disk Kullanımı, en fazla alanı hangi klasörlerin ve yerlerin kullandığını görmenizi sağlar; bu da yine disk alanını boşaltmanıza yardımcı olabilir.

Kendileri tarafından ele alındığında, MacKeeper'in araçları özel bir şey değildir, ancak hepsini bir arada tutmak oldukça yararlıdır. Daha az zorlayıcı güvenlik özellikleri görmek istiyorum - sahip olmak için kötü bir şey değil, ama bunun tehlikeli olmadığını söylemek yanıltıcı.

Mac'inizin sorunsuz çalışmasını sağlayan 16 araç

Mac'inizi temiz tutmak için hepsi bir arada bir çözüm arıyorsanız, MacKeeper oldukça iyi bir seçenek. Daha fazla yer bulmak için harika bir yoldur ve hırsızlık özelliği de iyidir.

mac için Şifreleme en fazla indirilenler

MacKeeper

İndir

MacKeeper 3.21.4

MacKeeper hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×